• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Türkiye İş Web olarak sizlere hikayesi olan, enerjik olduğu kadar tutarlığını da gösteren, sektöre bakış açınızı yansıtan kurumsal kimlik çalışmanızı yapmaya talibiz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Türkiye İş Web olarak sizlere hikâyesi olan, enerjik olduğu kadar tutarlığını da gösteren, sektöre bakış açınızı yansıtan çalışmaları sürdürülebilir kılmaya talibiz. Gelin, A’dan Z’ye Kurumsal Kimliğinize beraber şekil verelim. 

 

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI NASIL OLMALI?
1- HİKÂYESİ OLMALI: 
İnsanlar hikâyeler gibidir. Markaları çekici ve unutulmaz kılan, anlattıkları hikâyenin çalışanları ve müşterileri nezdinde kabul görmesi hatta zamanla efsaneleşmesidir. Samimi ama yaratıcı bir markanın başarı hikâyesi ise kurumsal kimlik tasarımında gizlidir. Pek çok güçlü markanın arkasında hikâyesinin doğru stratejiyle kurumsal kimlik tasarımına aktarılması yatar.

 

2- ESNEK OLMALI: Kurumsal kimlik tasarımınızın önünde duran en büyük paradoks, esnekliğinin tutarlılıkla ilişkisinin stabil olmamasıdır. Markaların kurumsal kimlik tasarımı belirlendikten sonra hem esnek üretim modeliyle her mecrada uygulanabilir hem de çizgisinin tutarlığını her zaman koruyabilmesi gerekir. İki ana kriterle markalar kurumsal kimlik standartları belirlenmesi yolunda önemli yol kat ederler.

 

3- ENERJİK OLMALI: İster eski, üzeri tortu kaplamış markanızı parlatmak; ister yeni oluşturacağınız markanızın kurumsal kimlik standartlarını belirlemek isteyin es geçmeyeceğiniz en önemli konu: Enerji. Kurumsal kimlik tasarımında yansıtacağınız enerji kalitenizi de gösterecektir. Kaliteli enerji ise beraberinde farklılaşarak diğerlerinden ayrışmayı getirir.

 

4- KOLAY ALGILANMALI: İnsanlar gördükleri bir şeyi ancak kolay algıladıklarında daha çok hatırlar. Kurumsal kimlik tasarımınızı oluştururken en önemli noktalardan biri de kolay algılanabilmek. Kolay algılanan bir tasarım ile kısa zamanda kitlelere hitap edeceğinizi unutmayın.
 

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.