• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Google Ads Reklamları (AdWords)
Google'da reklam vererek, Google aramalarında sektörünüz ile ilgili ilk sıralarda yer alarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.
Google Ads Reklamları (AdWords)

Google'da Reklam Verin
Google aramalarında sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler için arama yapıldığında ilk sıralarda yer alarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

 

Neden Google Reklamları ?
- Belirlerdiğiniz bölgeler de reklamınız çıkar.
- Anahtar kelime seçimiz yapabilirsiniz.
- Yeni müşteri kazanma fırsatı yakalarsınız.
- Rakiplerinizden önde olursunuz.

 

Google Ads Reklam Vermek

Google’ın temel ideolojisi aramayı yapan kullanıcılara en iyi sonuçları en hızlı şekilde gösterebilmektir.Yaptığı tüm güncellemeleri ve çalışmaları aramaları yapan kullanıcıları mutlu etmek adına yapar.Günümüzde Google’da bir arama yapıldığında tüm algoritmaların çalışıp kullanıcının karşısına arama sonuçlarının doğru sıralama ile çıkması yaklaşık 0,55 saniye sürmektedir.

 

Google Ads Reklam servisi olan AdWords’te belirli bir kalite süzgeci ve mevcut algoritma kriterlerine tabidir. Bu yüzden günümüzde en popüler ve etkili reklam aracıdır.

 

Google AdWords’ün diğer geleneksel reklam mecralarına göre pek çok avantajı vardır.

 

Hedefleme : Geleneksel reklam modellerinde televizyona, gazeteye, dergiye ya da billboarda reklam verdiğinizde sadece aralarda sizin ürününüzle ilgilenme potansiyeli olanların reklamınızı görmesini umarsınız. Ancak Google AdWords’te sadece ürününüzle ilgilenebilecek kişileri hedefleyip paradan tasarruf edersiniz.
 

Bütçeye Göre Reklam Verme : Geleneksel reklam mecralarında ilgili reklam alanının bir fiyatı vardır ve o fiyatı verirseniz reklamı yayınlayabilirsiniz. Ancak AdWords’te reklam bütçenize göre, bütçeniz kadar reklam yayınlayabilirsiniz.

 

Ölçülebilirlik : Geleneksel reklam mecralarında ister televizyon, radyo; ister gazete, dergi, bilboard gibi mecralar olsun verdiğiniz reklamın ne kadar işe yarayıp yaramadığını ölçemezsiniz. Kaç kişinin reklamınızle ilgilendiğini, kaç kişinin o reklamı görüp satın alım yaptığını anlayamazsınız. Ancak Google AdWords’te yaptığınız reklamın her kuruşunun nereye gittiğini ve size ne kadar getirisi olduğunu raporlar halinde görebilirsiniz. Böylece istediğinizde reklam ayarlarınızda değişiklik yapabilir ya da reklamınızı duraklatabilirsiniz.

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.