• Telefon: 0552 564 03 47
  • Anadolu Cd. 6691 Sk. No:5
  • Email: turkiyeisweb@gmail.com
Animasyon
Türkiye İş Web olarak jenerik ya da video reklam ihtiyaçlarınızda, hareketli grafiklerle başarılı kompozisyonlar üretiyor, müzik ve ses ihtiyaçlarınızla beraber A’dan Z’ye hazırlıyoruz.
Animasyon

Türkiye İş Web olarak jenerik ya da video reklam ihtiyaçlarınızda, hareketli grafiklerle başarılı kompozisyonlar üretiyor, müzik ve ses ihtiyaçlarınızla beraber A’dan Z’ye hazırlıyoruz. Çünkü ihtiyaç kalemlerinin tek elden ve en doğru kararla yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Gelin hareketli grafik sanatını (Motion Graphics Art) birlikte konuşturalım.

 

ANİMASYON NASIL OLMALI?

1- BASİT ANLATIMLI OLMALI: Tasarım karmaşadan sadelik çıkartma sanatıdır. Hayatın içinde olan yoğunluğun aksine işinizi, ürününüzü ya da firmanızın yoğun ve girift yapısını kullanacağımız animasyon sanatı ile sadeleştirmeli, basit anlatmalısınız. Çünkü karmaşık yapılar negatif önyargıları da beraberinde getirir. 

 

2- EĞLENCELİ OLMALI: Animasyonda anlatılacak hikaye, bir sorunun çözümüne yönelik didaktik içerik barındırsa bile eğlenceli nüktelerden oluşmalı. Zekice kurgulanmış, kısa ama esprili videolar izleyenlerin gözünde her zaman bir adım öndedir. 

 

3- HEDEF KİTLEYE UYGUN OLMALI: Sektörel, yerel ya da küresel ölçekte planladığınız grafik motion videolar; sözünüzü ilettiğiniz kesimin değerlerini, görünüşünü, vizyonunu yansıtabilmeli. Sakil durmamalı. Kullanılan materyallerde sunulacak coğrafyanın değerleri yansıtılmalı.

 

4- KISA ZAMANDA HEDEF TUTTURULMALI: Animasyon filmlerinde vurgulanacak konuların yanında videonun süresi de önemlidir. Konu ve anlatım zinciri uzadıkça kullanıcıların dikkati dağılır ve animasyonunuzu geçme oranı artar. En kısa zamanda maksimum veriyi aktarmak ise maharet ister.
 

Web Sitesi İhtiyacınız mı Var?

İhtiyacımıza uygun web sitesi için TEKLİF İSTİYORUM bu arada NELER YAPTIK? inceleyebilirsiniz.